قوانین سایت

عضویت
کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی دارای ناوگان حمل کالا که مدارک مورد نیاز جهت فعالیت ناوگان و راننده را دارا می باشند،می توانند با ورود اطلاعات درخواستی عضو این بازارگاه شوند.

تمامی اشخاص که عضو این بازارگاه می شوند متعهد می گردنند که به تمامی قوانین این مجموعه که منطبق با قوانین جاری حمل و نقل جاده ای کالا در کشور می باشد ملزم بوده و همچنین صحت اطلاعات وارده درخواستی ناوگان و راننده را تضمین نموده و در صورت هر گونه تغییر این عوامل در اسرع وقت اطلاع رسانی و اقدام به اصلاح آن نماید.در غیر این صورت تمامی عواقب آن به عهده کاربر می باشد.


مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات کاربر از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده کاربر است . ضمنا ایشان حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از صفحه کاربرب خود را بدهد یا عضویت خود را به شخص دیگری منتقل نماید.
اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهد شرکت می تواند عضویت کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه سرویس به وی خودداری کند.

استفاده از آی بار
کاربر می پذیرد که از آی بار برای انجام هیچ فعالیت غیرقانونی یا مغایر با قوانین حمل و نقل کالا در جمهوری اسلامی ایران استفاده نکند.
کاربران حق ندارند از ترابر نت برای حمل و نقل اشیای غیرمجاز از جمله مشروبات الکی،مواد مخدر،سلاح،مواد منفجره،مواد آلوده یا سایر اشیا یا حیواناتی که طبق قانون جمهوری اسلامی ایران مجاز نیست، استفاده کند.

  1. کاربر متعهد می شود هیچگاه از سرویس آی بار به صورتی که به آی بار و دیگر کاربران صدمه وارد کند استفاده نکند.

  2. کاربران آی بار باید جهت استفاده از این سیستم،خود را تجهیز به گوشی های همراه هوشمند و اینترنت نمایند.

  3. کاربران متعهد می شوند پس از اتمام فرآیند حمل کالا از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از آی بار از صاحبان کالا و شرکت های حمل و نقل و رانندگان کسب کرده است،هیچ گونه استفاده ای نکند.طبعا ذخیره کردن اطلاعات دارندگان کالا و بار یا رانندگان و شرکت های حمل و نقل در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوه ای مغایر با قوانین این بازارگاه است.

  4. کاربر می پذیرد قبول یک پیشنهاد به معنای بسته شدن یه قرارداد بین شرکت حمل و نقل و راننده است و با انجام صحیح این پروسه هر یک از طرفین نسبت به پیشنهاد خود متعهد می گردند و نقش آی بار در این قرارداد به عنوان بازارگاه می باشد.

هزینه و پرداخت

اینجانب اجازه برداشت حق اشتراک از حساب خود به صورت مکرر ماهانه را توسط آی بار صادر می‌نمایم.

مبلغ کرایه توسط شرکت های حمل و نقل پیشنهاد می شود و راننده حق دارد هر کدام از پیشنهادها را که برای او بصرفه تر است،انتخاب نماید.
در صورت لغو سرویس از طرف راننده بصورت غیر موجه بازارگاه می تواند پس از بررسی های لازم نسبت به ادامه و یا عدم همکاری،تصمیم لازم را اتخاذ نماید.

بدیهی است بروز هرگونه حادثه و تصادفات منجر به خسارت ناشی از رانندگی که منجر به جرح یا فوت شخص یا اشخاص و یا صدمه کلی یا جزئی به بار گردد،به عهده مقصر حادثه بوده و تابع قوانین راهنمایی و رانندگی وزارت راه و شرکت بیمه بوده و بازارگاه آی بار هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.کاربر می پذیرد تا زمانی که قصد استفاده از سرویس آی بار و حمل بار را نداشته باشند،پیشنهاد حمل ندهند و یا درخواستی را نپذیرند.

قطع سرویس

در صورتیکه آی بار به این تشخیص برسد که حضور کاربری می تواند برای این مجموعه تاثیرات منفی کذارد،حق حذف دسترسی کاربر مذکور را بصورت یکطرفه برای خود محفوظ می دارد.

توافق از راه دور
کاربر می پذیرد هرگونه رویه اشکال عبارات مبین تائید و اعلام قبولی وتصدیق داده چبامهای صادره از طرف آی بار به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب شده وهرگونه ادعایی نصبت به امضاوقبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.

حریم خصوصی

رعایت حریم شخصی کاربران در آی بار بسیار حائز اهمیت است واین راستا حفظ وذخیره سازی اطلاعاتی که در نتیجه استفاده کاربران از این خدمات که بازارگاه ثبت می شود به عهده آی بار می باشد.

اطلاعات مکانی

هنگامی که شما از سرویس آی بار استفاده می کنید موقعیت مکانی مقصد شما ذخیره می شود .و همچنین در طول سفر موقعیت شما نسبت به مقصد مورد بررسی قرار می گیرد .از این اطلاعات برای بهینه سازی سامانه استفاده میشود.

تراکنش های مالی

هنگامی که شما اعتبار حساب کاربری خود در آی بار را از طریق کارت بانکی افزایش می دهید شماره تراکنش و پیگیری بانکی ثبت می گردد.لازم به ذکر است آی بار در فرآیند افزایش اعتبار هیچگونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

info@ibaar.ir