آی‌بار پی

راهکاری هوشمند برای پرداخت لجستیک

آی‌بارپی: سامانه پرداخت هوشمند بارنامه

یکی از دردسرهای همیشگی صاحبان بار عمده، مدیریت اسناد بارنامه، مشکلات استعلام بارنامه و پرداخت به موقع کرایه رانندگان پس از تخلیه بار است. سامانه فین‏تک مدیریت لجستیک آی‏‌بارپی ابزاری کارآمد را در اختیار مدیران مالی و لجستیک قرار می‏‌دهد. این سامانه پرداخت بارنامه هوشمند با استعلام بارنامه به صورت مستقیم از سازمان راهداری و ثبت بارنامه و پردازش آن، امکان صدور سند هزینه بارنامه و پرداخت مستقیم را از حساب بانکی منتخب به حساب رانندگان امکان پذیر می کند. همچنین این سامانه هوشمند با خودکارسازی پرداخت‌ها، ایجاد گزارش‏های مدیریتی در حوزه پرداخت لجستیک، امکان اتصال به ERP سازمانی، و امکان دریافت تسهیلات بانکی با استفاده از گردش مالی ایجاد شده از محل پرداخت کرایه حمل را به مشتریان خود ارائه می‏‌دهد.

معرفی آی بار پی؛ بازوی فینتک لجستیکی آی بار

قابلیت و امکانات آی‌بارپی

سامانه هوشمند پرداخت لجستیک
پایش و مدیریت سیستماتیک اسناد بارنامه

در سامانه آی‌بارپی اطلاعات بارنامه به صورت سیستمی دریافت و ثبت می‌شود. همچنین، به‌منظور یکپارچه‌سازی کلیه اسناد حمل، امکان ثبت دستی اطلاعات بارنامه (و سایر اسناد حمل) وجود دارد. سامانه آی‌بارپی با پردازش اطلاعات بارنامه، دسته‌بندی متناسب با نیاز صاحب بار را برای عملیات تسویه و پرداخت کرایه در اختیار وی قرار می‌دهد.

هوشمندسازی عملیات محاسبه کرایه بارنامه

در سامانه آی‌بارپی امکان تعیین هوشمند مسیرِ بارنامه و نیز محاسبه و اعمال نرخ کرایه برای هر بارنامه به صورت خودکار وجود دارد. این مساله موجب حذف فرآیند دستی، زمان‌بر و طاقت‌فرسای ثبت اطلاعات توسط اپراتور شده و در نتیجه خطای انسانی در ثبت اطلاعات به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش یافته که در نتیجه به افزایش سرعت ثبت تخلیه و محاسبه کرایه منجر خواهد شد.

محاسبه و اعمال هوشمند کسری بار و انعام

در سامانه آی‌بارپی با تعیین و ثبت مسیر توسط صاحب بار، پردازش اطلاعات بارنامه و نگاشت هوشمند هر بارنامه به مسیر مرتبط با خود، کلیه محاسبات مربوط به کرایه برای بارنامه به صورت کاملا خودکار صورت می‌گیرد. از این‌رو، عامل انسانی در ثبت کلیه اطلاعات کرایه به حداقل میزان خود رسیده و نیز سرعت و دقت انجام عملیات تخلیه و تسویه بارنامه به طرز چشمگیری افزایش می‌یابد.

اتصال به حساب بانکی بدون محدودیت

در سامانه آی‌بارپی امکان استفاده از خدمات بانکی بدون واسطه وجود دارد. شما می‌توانید با تعیین سقف تراکنش‌های روزانه بر روی حساب خود، بدون هیچ‌گونه محدودیتی و به صورت شبانه‌روزی از خدمات بانکداری بانک مورد نظر خود بهره‌مند شوید.

گزارشات یکپارچه و مبتنی بر نیاز صاحب بار

گزارشات کاربردی موجود در آی‌بارپی برای صاحبان بار امکان کسب بینشی عمیق و کاربردی از فرآیند حمل و پرداخت‌ را فراهم می‌آورد. همچنین، امکان ارائه گزارشات اختصاصی و مبتنی بر نیاز صاحبان بار در آی‌بارپی وجود دارد.

پایش و کنترل عملکرد ذینفعان

در آی‌بارپی به یُمن وجود زیرساختی یکپارچه برای عملیات لجستیک و پرداخت کرایه، امکان پایش، ارزیابی عملکرد و مدیریت عملکرد کلیه ذینفعان اعم از؛ پرسنل سازمانی، ناوگان تحت مالکیت، رانندگان و باربری‌های طرف قرارداد وجود دارد. همچنین، امکان رهگیری کلیه عملیات تخلیه، تسویه و پرداخت کرایه بارنامه به تفکیک زمانِ انجام و نیز اپراتور انجام‌دهنده وجود دارد.

عملکرد ما تا به امروز

شاخص های کلیدی عملکرد آی‌بارپِی

تعداد رانندگان
10000 +
کل بارنامه های بارگزاری شده
10000 +
مبلغ کل بارنامه‌های
10000 +
رانندگان آماده به خدمت
10000 +

همکاران ما